loading...

انواع بسته بندی

این حقیقتی است که به طور جهانی تصدیق شده است که یک گیاهخوار گرسنه که معده خالی دارد باید از یک برگر گیاهی بی نیاز باشد.   یافتن یک منو سخت ترین چیز نیست ، اما اغلب دلپذیرترین چیز است ، یک همبرگر گیاهی خوش ساخت می تواند بحث عصر باشد  حتی ساعت ها بعد از مصرف سیل شادی را به همراه دارد. حداقل برای من انجام میده. من نمی دانم در مورد ترکیب پاتی و نان چیست که من را بسیار هیجان زده می کند. به خصوص هنگامی که شما توپ پاداش تراشه ها را پرتاب می کنید (یا اگر مجبور هستید آنها را به این ترتیب صدا کنید)…

احمد جلالی بازدید : 23 یکشنبه 11 آبان 1399 زمان : 9:58 نظرات ()

این حقیقتی است که به طور جهانی تصدیق شده است که یک گیاهخوار گرسنه که معده خالی دارد باید از یک برگر گیاهی بی نیاز باشد.

 

یافتن یک منو سخت ترین چیز نیست ، اما اغلب دلپذیرترین چیز است ، یک همبرگر گیاهی خوش ساخت می تواند بحث عصر باشد  حتی ساعت ها بعد از مصرف سیل شادی را به همراه دارد. حداقل برای من انجام میده. من نمی دانم در مورد ترکیب پاتی و نان چیست که من را بسیار هیجان زده می کند. به خصوص هنگامی که شما توپ پاداش تراشه ها را پرتاب می کنید (یا اگر مجبور هستید آنها را به این ترتیب صدا کنید) سیب زمینی سرخ کرده.

 وسایل تهیه آنقدر متنوع است (از سس ، مواد روکش دار و حتی آرایش خود پاتی) که یافتن برگر گیاهی مناسب برای خود می تواند تجربه ای روشنگرانه باشد. من وظیفه خودم را در طول این ماجراجویی برعهده گرفته ام تا یک تلاش جانبی بسیار محفوظ و کم تمرکز را شروع کنم: تلاش برای یافتنمن نکته ای را عنوان کردم که هر زمان که برگر اختیاری

 باشد ، امتحان کنم. اکنون که به پایان سفر خود نزدیک شده ایم ، من قادر به جمع آوری اطلاعات خود و ارائه پنج برگر برتر سبزیجات از سفر به دنیا هستم! چقدر هیجان انگیز.

 

این به هیچ وجه با کلاس ترین برگر در لیست نیست ، دقیقاً همان چیزی که من در مورد آن دوست داشتم. همبرگر توفو در اینجا یک حمله قلبی تند و زننده ، چرب ، ارزان و خوشمزه است. پتی کاملاً همانطور که از نامش پیداست از توفو ساخته شده است. ارم با این ترکیب ... من حدس می زنم کسی آنها را سرخ کن سیب زمینی صدا کند.

 این برگر یک برج وعده غذایی پوچ است و نیاز به چیپس (هنوز هم سرخ شده) را کنار می گذارد ، اگرچه مطمئناً نمی تواند صدمه ای ببیند. این همبرگر تنها 4 دلار استرالیا است که کاملاً ارزان است. تقریباً با همان قیمت که برای آشپزی در خوابگاه ها کار می کردیم ، بیشتر از آنچه تصدیق کند ، به اینجا برمی گردیم. اشتباه نکنید ، من ادعا نمی کنم که این یکی از خوش طعم ترین و مقوی ترین برگرهایی است که می خواهید پیدا کنید. این فست فود خالص در بهترین حالت شرم آور است و من آن را دوست دارم!

 

-مقداری غذا :از انتهای طیف ورودی قبلی (حداقل از نظر تغذیه) وارد برگر خامیک رستوران وگان کاملاً خام واست که در جامائیکا اداره می شود - به طور کلی یک مکان شگفت انگیز برای غذای خام. آنها طیف گسترده ای از مواد خام خام را ارائه می دهند ، اما بدیهی است که من بلافاصله توسط برگر جذب شدم.

 همه چیز در این برگر از سبزیجات تازه ، مغزها و دانه ها تهیه می شود. از آنجا که من می توانم بگویم ، بیشتر از دانه ها و میوه ها ، فشرده و کم آب می شود ، حتی نان ساخته شده است. خود پاتی کاملاً از سبزیجات تشکیل شده و روی آن گوجه فرنگی تازه و کاهو قرار گرفته است. من خودم را با سس تند و زیبا و ظریف سفارش دادم. بدون س ،ال ، سالم ترین ماده در این لیست ، این قطعاً نوعی همبرگر است که می تواند بخورد و احساس بهتری در قلب و ذهن داشته باشد.

 

قطعاً یکی از بهترین چیزهای کره زمین است. منظورم این است که من در مورد اکثر چیزها این را می گویم ، اما این یکی از موارد واقعی است (همه آنها درست هستند!). ترکیب گوآکامول با همبرگر یک ازدواج کامل بین بهشت ​​و ، بهشت ​​بیشتر ایجاد می کند. من همبرگرهای گوآکامول زیادی داشته ام ، تعدادی از آنها در نیویورک هستند ، اما این تنها چند دقیقه پس از ورود به سیب بزرگ در راس لیست است. وعده گوآکامول به طرز مضحکی سخاوتمندانه است ، و بیشتر از همبرگر را به خود اختصاص می دهد ، نه کمی اضافی. تکه های عظیمی از گوجه فرنگی تازه در آنجا ریخته شده است. و ایستادن در بالای آن خود ظریف است. این چیز عالی برای خوردن بعد از پنج ساعت سفر طولانی با اتوبوس بود.

 

- آشپزخانه تاب دار : یک سبک فست فود است که تمام وعده های همبرگر گیاهی در وین است. در حالی که آنها چند گزینه اضافی دیگر در فهرست خود دارند ، اما قرعه کشی اصلی انتخاب گسترده برگرها است. من ایستادم و اجازه دادم که دیگران قبل از من سفارش دهند زیرا تصمیم گیری در مورد آنچه می خواهم برای همیشه طول کشید. آنجا همبرگر تند و گیاهی بود ، این پیش فرض من است. اما من یکی از این چند روز قبل را از یک باربرگر وگان دیگر (چون وین شگفت انگیز است) داشتم ، بنابراین من به نسخه محدودرفتم. من صمیمانه امیدوارمبه منوی استاندارد راه پیدا کند ، زیرا ووه دانگ! بین نان ها ، پاتی ، پنیر ، سس کاری و آناناس استراحت می کند. اکنون ، من شخصی هستم که علاقه زیادی به ادغام شیرین و خوش طعم دارم ، خصوصاً اگر گفته شود شیرین آناناس است. و من از این ترکیب دور شدم. من اول خیلی چیپس می خورم و نفر دوم همبرگر. همیشه! اما حتی بعد از شکم پر از چیپس ، من نیمه تمام مانده بودم که فکر کنم این برگر تمام شود. امتیازات اضافی برای جمع کردن تجربه این است که با بستنی نرم که برای شما آماده می شود تمام کنید.

 

 

:بنابراین ، همانطور که پیش بینی شده بود ، در اوایل سفر به اوج خود رسیدم. تا آنجا که به من مربوط است ، من همبرگر گیاهی به اندازه آنچه در هفته دوم ماجراجویی در بوستون داشتم ، نداشته ام. شاید کمی تقلب به عنوان ورودی (به ویژه به عنوان ورودی شماره یک) زیرا برگرهایی که من انتخاب کردم ساخت خودتان است. بنابراین ، اولاً ، پتی و نان به تنهایی برای همبرگرکافی است تا آن را در این لیست قرار دهد ، اما هنگامی که مقدار زیادی از مواد پرتاب کننده را پرتاب می کنید ، طلا می گیرید. شما یک انتخاب پنیر وگان دارید که تقریباً هرگز انتخابی نیست که با آن روبرو شوید. آنها یک پنیر مارک دار ارائه می دهند (فکر می کنم دایا بود ، اما ممکن است در این مورد اشتباه کنم) و یک پنیر خانگی تهیه می کنند. مورد دوم مطمئناً راهی است که باید طی شود. می توانم بگویم که با اطمینان بدون در نظر گرفتن این واقعیت که من فقط آن را امتحان کردم. من با jalapenos ، tempeh بیکن در بالای سرم قرار گرفتم و سالسای سیب. این تقریبا همه آنچه را که من در یک پالت طعم به دنبال آن هستم ، ایجاد می کند ، بنابراین یک برگر تقریبا عالی ایجاد می کند. با این حال ، همانطور که همه ما می دانیم ، تجربه همبرگر می تواند به همان اندازه که سیب زمینی سرخ کرده به شما اجازه می دهد ، باشد و سیب زمینی سرخ شده دردقیقاً همان چیزی است که همبرگر خواستار آن است ، و باعث می شود تجربه برگر شما کاملا خالص باشد سرخوشی ناهار خوری من این را خیلی دوست داشتم به طوری که وقتی ما بهبرگشتیم ، من بدون احساس شرمندگی ، حتی بدون نگاه کردن به فهرست ، همان مورد را سفارش دادم. بدون سوال لذت بخشترین برگر گیاهی که در کل این سفر داشتم. و سیب زمینی سرخ شده دردقیقاً همان چیزی است که همبرگر خواستار آن است ، و این آخرین احساسات را ایجاد می کند و تجربه همبرگر خود را به سرخوشی صرف غذا می رساند. من این را خیلی دوست داشتم به طوری که وقتی ما بهبرگشتیم ، من بدون احساس شرمندگی ، حتی بدون نگاه کردن به فهرست ، همان مورد را سفارش دادم. بدون سوال لذت بخشترین برگر گیاهی که در کل این سفر داشتم. و سیب زمینی سرخ شده دردقیقاً همان چیزی است که همبرگر خواستار آن است ، و این آخرین احساسات را ایجاد می کند و تجربه همبرگر خود را به سرخوشی صرف غذا می رساند. من این را خیلی دوست داشتم به طوری که وقتی ما بهبرگشتیم ، من بدون احساس شرمندگی ، حتی بدون نگاه کردن به فهرست ، همان مورد را سفارش دادم. بدون سوال لذت بخشترین برگر گیاهی که در کل این سفر داشتم.

 

همبرگرهای گیاهی به هیچ وجه مقدس مقدس غذاهای وگان نیستند. تقریباً در هر منوی رستوران وگان می توان آنها را یافت. من نمی دانم سادگی آنها چیست که مرا به خود جلب می کند. اما من با اشتیاق بی دریغ آنها را طمع می کنم و از اینکه فرصتی برای امتحان بسیاری از سرتاسر جهان به من داده شده بی حوصله هستم. من به جستجوی من برای برگر گیاهی کامل ادامه خواهم داد. احمقانه است که اکنون متوقف شوم: من رول دارم.

 

 

 مطالب مرتبط : 

 

غذاهای خاص درست کنیم.

 

10 رستوران برتر بچه دوستانه در پاریس

 

فصل محبوب مک دونالد

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آرشیو
 • 1400
 • 1399
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 47
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 23
 • باردید دیروز : 53
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 114
 • بازدید ماه : 210
 • بازدید سال : 6,621
 • بازدید کلی : 11,561