loading...

انواع بسته بندی

  8 مه 2020 توسط مونا   میراث فرانسه فقط لیستی از بناهای تاریخی برای بازدید نیست. این زبان همچنین زبانی را متمایز می کند که تمایز ایجاد می کند و همچنین تخصص های آشپزی ، که اغلب به مناطق خاصی متصل هستند ، و گاهی اوقات از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود. تور کوچک غذاهای مخصوص آشپزی در فرانسه.  1) فوی گراس فوی گراس فوی گراس او برای جشن های آخر سال همه جا حضور دارد. حتی اگر دنیا این تخصص را با فرانسه همراه کند ، سنت تغذیه اجباری غاز از دوران باستان برمی گردد. روی یک نان بریوش با کمی پیاز…

احمد جلالی بازدید : 24 چهارشنبه 14 آبان 1399 زمان : 12:32 نظرات ()

 

8 مه 2020 توسط مونا

 

میراث فرانسه فقط لیستی از بناهای تاریخی برای بازدید نیست. این زبان همچنین زبانی را متمایز می کند که تمایز ایجاد می کند و همچنین تخصص های آشپزی ، که اغلب به مناطق خاصی متصل هستند ، و گاهی اوقات از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود. تور کوچک غذاهای مخصوص آشپزی در فرانسه

1) فوی گراس

فوی گراس

فوی گراس

او برای جشن های آخر سال همه جا حضور دارد. حتی اگر دنیا این تخصص را با فرانسه همراه کند ، سنت تغذیه اجباری غاز از دوران باستان برمی گردد. روی یک نان بریوش با کمی پیاز یا مربای انجیر ، فوی گراس را به طرز ایده آلی مزه خواهید کرد.

با همین موضوع : 10 رستوران در پاریس که می توانند یک فوی گراس عالی بخورند

2) صدف

صدف

صدف

صدف ها دومین محصول شاخصی هستند که در جشن های پایان سال یافت می شوند. این پوسته پوسته را می توان به صورت گرم مصرف کرد اما آماتورها آن را به صورت خام و زنده ترجیح می دهند. صدف خوراکی را می توان به صورت ساده یا با فشردن آب لیمو ، سرکه یا سس موسیر خورد.

3) کاسولت

آبگوشت کارسوت

Cassoulet - اعتبارات:  Isabelle Hurbain-Palatin تحت لیسانس CC BY-SA 2.0

احتمالاً سبک ترین غذایی نیست که بتوانید در فرانسه میل کنید. این غذا که در اصل از لانگدوک-روسیلون است ، با لوبیای سفید ، پایه اردک و گوشت خوک (به اشکال مختلف) درست می شود. فرانسوی ها که قرن ها توسط خانواده های دهقان مصرف می شد ، امروز آن را برای پیوستن به خانواده هایشان می پزند.

با همین موضوع : 10 رستوران در پاریس که می توانند یک کاسوت عالی بخورند 

4) مرغ باسک

مرغ باسک

مرغ باسک - اعتبارات: Arnaud 25 / Wikimedia Commons تحت مجوز CC BY-SA 4.0

کشور باسک یکی از غنی ترین مناطق فرانسه از نظر علم غذا است. در آنجا مرغ پرورش می یابد ، به خصوص نژادهای نادر مرغ و اردک. مرغ Basquaise یک غذای کامل است که در آن گوشت توسط یک پایپرا ، سس تهیه شده از ژامبون بایون ، فلفل ، گوجه فرنگی و فلفل اسپلت نرم می شود.

5) حلزون با کره جعفری

حلزون با کره جعفری

حلزون با کره جعفری

بیایید به بورگوندی برگردیم تا یک دستورالعمل غیرمعمول فرانسوی دیگر را پیدا کنیم ، آن حلزون ها با کره جعفری ، که معمولاً "حلزون های بورگوندی" نامیده می شود. همانطور که از امش با خامه کره و جعفری پخته می شود ، در پوسته های خود ارائه می شوند و با یک قله کوچک خورده می شوند.

با همین موضوع : بهترین حلزون های پاریس را در کدام رستوران ها بخورید؟

6) Charentaise Mouclade

Charentaise Mouclade

Mouclade charentaise - اعتبارات: Matt Ryall / Wikimedia Commons تحت مجوز CC BY 2.0

ناحیه La Rochelle و Ile de Ré به محض بازگشت دمای معتدل محبوب است. بسیاری از بازدیدکنندگان ، که مجذوب غذاهای خاص منطقه شده اند ، این دستورالعمل خوشمزه را در خانه تهیه می کنند. صدف های بوچوت (این نژاد بسیار محبوب است) با موسیر ، حبه های سیر ، دسته های تزیین شده ، ادویه جات ، تخم مرغ ، خامه و بیش از همه Pineau des Charentes طبخ می شوند (l الکل از منطقه

7) پنکیک برتون

بیسکویت نان کوتاه

گالت برتون - اعتبارات: جکلی. / Wikimedia Commons تحت CC BY-SA 4.0 دارای مجوز است

پس از یک شور و شوق غذایی ، خزندگان برتون تقریباً در همه جای فرانسه وجود دارد. گالت چیست؟ این یک پنکیک خوش طعم است که با آرد گندم سیاه درست شده و به آن رنگ خاکستری می بخشد. حتی اگر مواد پر کننده سنتی ژامبون / پنیر / تخم مرغ و آندوئید / پیاز باشد ، کارتها با گذشت زمان طولانی شده و بیشتر و بیشتر نوآورانه می شوند. اگر در پاریس هستید ، بهترین محصولات موجود در پایتخت را می توانید در منطقه Tour Montparnasse پیدا کنید

8) کربناد فلاندر

خورشت فلانسی

خورشت فلانسی

شما در شمال فرانسه انتخاب گسترده ای از آبجوها را پیدا خواهید کرد. همجواری با بلژیک در واقع الهام بخش خانه دارانی است که کربناد فلاندر را از نسلی به نسل دیگر می پزند. این یک غذای گوشت گاو است که در آبجو و گیاهان جوشانده شده است. در پایان پخت ، کمی شیرینی زنجفیلی خردلی اضافه می کنیم تا طعم بیشتری به این غذای شیرین و خوش طعم بدهد

9) Quiche Lorraine

quiche Lorraine - اعتبارات: Arnaud 25 / Wikimedia Commons تحت لیسانس CC BY-SA 4.0

بیایید به لورین سفر کنیم تا دستور اصلی را کشف کنیم. کوکی لورین ، طبق سنت لورین ، یک تارت است که با دستگاهی متشکل از خامه تازه ، شیر ، تخم مرغ ، جوز هندی و همچنین بیکن کبابی تزیین می شود. این مواد آخرین طعم دودی به آن می بخشد ، بنابراین در چهار گوشه فرانسه از آن استقبال می شود. امروزه quiche Lorraine محبوبیت زیادی پیدا کرده است که ممکن است آن را در یک نانوایی یا رستوران ، در نسخه مدرن تری پیدا کنید: همراه با قارچ ، تره فرنگی ، مرغ.

10) راتلت

راتلت

Raclette - اعتبارات: Arnaud 25 / Wikimedia Commons تحت مجوز CC BY-SA 4.0

راکلت ، که از سوئیس به ساووی وارد می شود ، یک غذای مبتنی بر پنیر به همین نام است که ذوب می شود (به طور سنتی روی آتش چوب ، اما امروزه بیشتر در تابه های کوچک الکتریکی) و این با سیب زمینی ، گوشت سرد ، پیاز و خیار شور سرو می شود. این غذای عالی و زمستانی است.

11) فوندوی ساویارد

پنیر فوندو

Fondue Savoyard - اعتبارات: Caroline Léna Becker / Wikimedia Commons تحت مجوز CC BY 3.0

فوندوی Savoyard همچنین یک غذای عالی پنیر برای گذراندن لحظه ای راحت در زمستان است. سه پنیر (Beaufort ، Compté ، Emmental) در یک قابلمه کوچک ذوب می شوند ، که به آنها شراب سفید اضافه می شود. با استفاده از یک انتخاب خاص ، هر میهمان تکه های کوچک نان را در آن فرو می کند. سنت می گوید هرکس تکه نان خود را بیندازد ، تعهد می کند. بنابراین تمرکز خود را حفظ کنید!

12) فوندوئه بورگوندی

فوندو

Fondue bourguignonne - اعتبارات: Arnaud 25 / Wikimedia Commons تحت لیسانس CC BY-SA 4.0

در اینجا نوع دیگری از فوندو قرار دارد. این بار دیگر تکه های نان را در پنیر خیس نمی کنیم ، بلکه تکه های گوشت خام (معمولاً گوشت گاو) را در روغن در حال جوش خیس می کنیم ، که این باعث می شود گوشت بپزد. فریب اسم آن را نخورید ، زیرا گرچه در فرانسه رواج دارد اما اهل بورگوندی نیست ، بلکه سوئیس است! نام آن به گوشت گاو اشاره دارد که اساس این غذا است

13) گراتین دافینو

گراتین دافینو

Gratin dauphinois - اعتبارات: Ludovic Péron / Wikimedia Commons تحت مجوز CC BY-SA 3.0

در منطقه گرنوبل ، یک غذای دیگر زمستانی یک امر ضروری است. این دوفینوی گراتین است. به طور سنتی ، آن را از سیب زمینی قطعه قطعه شده ، کریم فرشی ، شیر و جوز هندی درست می کنند. هیچ پنیری به دستور اصلی اضافه نمی شود ، اما ممکن است موردی که از شما سرو می شود حاوی مقداری باشد. این غذا آنقدر محبوب است که همه دوست دارند آن را به روش خود طبخ کنند.

14) تارتیفلت

تارتیفلت

تارتیفلت

Tartiflette نیز غذایی از Savoy است ، زیرا یک گراتن است که با سیب زمینی ، بیکن ، پیاز و ربلوچون ، یک پنیر Savoyard درست می شود. گونه ای به نام "croziflette" وجود دارد ، جایی که سیب زمینی ها با ماکارونی کوچک Savoyard ساخته شده از گندم سیاه به نام "crozets" جایگزین می شوند.

15) بوئیلبه

بولبیا

Bouillabaisse - اعتبارات: Arnaud 25 / Wikimedia Commons تحت لیسانس CC BY-SA 4.0

Bouillabaisse یک سوپ با اندام کامل است ، نمونه ای از منطقه مارسی. ماهیگیران در این منطقه که تعداد آنها زیاد است ، منطقاً از انواع ماهی ، صدف ، گوجه فرنگی ، گیاهان جنوبی ، خردل و زرده تخم مرغ تشکیل شده است. با نان یا سیب زمینی خورده می شود.

 16) راتاتویی

 

راتاتویی

راتاتویی - اعتبارات: باربارا ولز تحت CC BY-SA 2.0 دارای مجوز است

در پرووانس ، عالی ترین غذای مادربزرگ هاست. آنقدر خوشمزه است که امروزه اکثر رستوران داران آن را به عنوان همراه ماهی یا گوشت ارائه می دهند.

17) گوشت گاو

بیف بورژینون

بیف بورگینیون یک غذای سنتی خانوادگی است. این قطعات گوشت گاو است که در شراب قرمز همراه با سبزیجات ریشه و قارچ جوشانده است. این یک غذای معمول بورگوندی است ، با توجه به اینکه بورگوندی منطقه ای معروف به پرورش گاو و شراب قرمز است ، از این رو نام این غذا است.

با همین مضمون : 10 رستوران در پاریس که می توانید یک بوفونیون عالی بخورید

18) پتو گوساله

خورشت گوساله

جعبه برگر

پتو گوساله - اعتبارات: Arnaud 25 / Wikimedia Commons تحت لیسانس CC BY-SA 4.0

پتو گوساله نیز یک خورشت خورشتی است. با سینه شانه یا گوساله ، خامه و آبگوشت ساخته شده از هویج و پیاز تهیه می شود. اغلب همراه با قارچ است ، اما اجباری نیست. این دوباره یک غذای سنتی خانوادگی است.

با همین موضوع : 10 رستوران در پاریس که می توانید یک پتوی عالی گوشت گوساله بخورید 

19) pot-au-feu

گلدان au feu

Pot-au-feu - اعتبارات: André / Wikimedia Commons تحت مجوز CC BY-SA 3.0

Pot-au-feu غذای خانوادگی و سنتی فرانسوی است. این یک غذای گوشت گاو است که به مدت طولانی و با حرارت بسیار کم در آب هویج ، شلغم و تره فرنگی می پزد ، که گوشت را به طور قابل توجهی نرم می کند.

با همین مضمون : 10 رستوران در پاریس که می توانند یک pot-au-feu عالی بخورند 

20) Coq-a-vin

کوک اوین

Coq-au-vin - اعتبارات: جفرو تحت مجوز CC BY 2.0

Coq-a-vin یک غذای مشهور غذا در فرانسه است ، زیرا طبق افسانه ، دستور العمل آن از جنگ سرآشپز Arverne Vercingétorix و پیروزی وی بر ژولیوس سزار در Gergovie است. این نوعی تنوع بو بوژینوی معروف است که با خروس ترشی در شراب قرمز ، بیکن و قارچ پخته می شود.

21) هاچیس پارمنتیه

هاچیس پارمنتیه

Hachis Parmentier - اعتبارات: امی راس تحت CC BY-ND 2.0 دارای مجوز است

هاش Parmentier از دو لایه تشکیل شده است: لایه اول گوشت چرخ کرده ای است که آشپز گیاهان را به دلخواه خود به آن اضافه می کند ، لایه دوم یک پوره خانگی است که عمدتا au gratin است. Hachis Parmentier معمولاً به همراه سالاد سبز سرو می شود

22) تارتار استیک

استیک تارتار

تارتار استیک

جعبه برگر

غذای معمولی بیسترو فرانسوی ، تارتار استیک آماده ای است که از گوشت گاو یا اسب خام تهیه می شود و تقریباً با چاقو خرد می شود. ادویه ها را به مواد غذایی اضافه کنید و یک تخم مرغ روی آن اضافه کنید. این غذا که معمولاً با سیب زمینی سرخ شده سرو می شود ، جایگزین مناسبی برای استیک و سیب زمینی سرخ شده است.

23) ترشی شور

کلم ترش

کلم ترش

از نظر تاریخی ، کلم ترش از چین می آید ، سپس توسط هون ها قبل از رسیدن به آلزاس ، به اتریش صادر می شود ، جایی که امروز غذای برجسته غذاهای محلی است. این کلم تخمیری است که به همراه سیب زمینی ، بیکن و انواع سوسیس سرو می شود. یک نوع وجود دارد ، "کلم تره دریا" ، که در آن کلم با گوشت خوک همراه نیست بلکه با ماهی های مختلف (معمولاً ماهی آزاد ، ماهی سفید و ماهی دودی) همراه است.

با همین موضوع : 10 رستوران در پاریس که می توانند یک ترشی کلم ترش را بخورند

24) سوفله پنیر

سوفله پنیر - اعتبارات: Pierre Alain d'Orange / Wikimedia Commons تحت مجوز CC BY-SA 3.0

سوفله پنیر یک کلاسیک است ، اما از نظر فنی ساخت آن پیچیده است. موفقیت آن به ویژه به زمان پخت و دمای فر بستگی دارد. چند درجه دیگر ، و نتیجه می تواند به یک فاجعه تبدیل شود. بنابراین ممکن است به یک متخصص هم اجازه دهید این کار را انجام دهد! اگر در اینجا در مورد سوفله پنیر صحبت می کنیم ، بدانید که در یک نسخه شیرین همراه با لیمو یا شکلات نیز موجود است.

جعبه برگر 

 

 

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آرشیو
 • 1400
 • 1399
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 47
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 40
 • باردید دیروز : 53
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 131
 • بازدید ماه : 227
 • بازدید سال : 6,638
 • بازدید کلی : 11,578