loading...

انواع بسته بندی

احمد جلالی بازدید : 9 سه شنبه 02 دي 1399 زمان : 15:2 نظرات ()

 

سیب زمینی داغ و برشته، آخرین دستاورد صنعت بسته بندی!

 

 

 
سیب زمینی داغ و برشته، آخرین دستاورد صنعت بسته بندی!

سیب زمینی داغ و برشته، آخرین دستاورد صنعت بسته بندی!

وقتی سیب زمینی سرخ کرده سفارش می دهید توقع دارید گرم، برشته و تازه به دست شما برسد و باید از جعبه سیب زمینی استفاده کنند  اما اغلب رستوران ها و فست فود ها این خواسته مشتریان را برآورده نمی کنند زیرا به دلیل بسته بندی نامناسب، سیب زمینی ها ممکن است نرم شوند یا به دلیل قرار گرفتن در مجاورت هوا سرد شوند به همین دلیل باید از جعبه سیب زمینی استفاده کنیم, اخیرا موسسه وستون لمب با بسته بندی های جدید این امکان را برای رستوران ها فراهم کرده تا غذاهای مختلف از جمله سیب زمینی را برشته درب منزل مشتری تحویل دهند. 

این بسته بندی ها با تعبیه یک سیستم تهویه مناسب درجعبه باعث می شود علاوه بر گرم ماندن، در اثر تراکم بیش از حد به حالت نرم و خمیری درنیاید. این قابلیت با ایجاد فیلتر هایی درون جعبه و استفاده از مقوای سبک ومقاوم فراهم شده است. موسسه لمب وستون همچنین طرحی به نام (از فروشگاه تا خانه) را کلید زده است که امکان حمل سیب زمینی سرخ کرده تا منزل مشتریان از فست فود هایی که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می کنند وجود دارد.

سیب زمینی داغ

سیب زمینی داغ

زمان یا کیفیت؟ مسئله این است

 

ارسال هرنوع غذا (از جمله سیب زمینی سرخ کرده) شامل مراحلی است که اگر به درستی صورت پذیرد نه تنها مشتری را ناامید نمی کند بلکه می توانید آن ها را به مشتریان دائم خود تبدیل کنید. این مراحل شامل پخت مناسب، بسته بندی صحیح و منطبق با پخت غذا، ونهایتا ارسال به موقع درب منزل مشتری است. تهیه سیب زمینی درابتدا زمانی بین بیست تا سی دقیقه زمان می برد اما امروزه این زمان به پنج دقیقه کاهش یافته است. در واقع می توان گفت کیفیت قربانی زمان شده است. قیمت گذاری منو

بسته بندی های جدید باعث شده علی رقم زمان کوتاهی که صرف تهیه سیب زمینی می شود مشتریان اظهار خرسندی کنند و صاحبان رستوران و فست فود بازخورد خوبی از آنان دریافت کنند. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده متریال به کار رفته دربسته بندی از جمله مقوا نیز در مدت زمان گرم و تازه ماندن محصول موثر است. مجموعه چاپ و بسته بندی ایرانیان پک با بهره بندی از تجهیزات به روز و کادری مجرب آماده خدمات دهی به مشتریان در زمینه بسته بندی رستوران ها و فست فود های مربوطه می باشد. سیب زمینی.

 

احمد جلالی بازدید : 6 دوشنبه 01 دي 1399 زمان : 12:20 نظرات ()
جعبه سبز یا جعبه تجدید پذیر

 

جعبه تجدید پذیر

جعبه سبز

شرکت پیزاکو، که در زمینه رستوران های بیرون بر در پمپ های بنزین فعالیت دارد، اخیرا برای محصولات خود اقدام به استفاده از جعبه تجدید پذیر نموده است. این شرکت که در استراتفورد آمریکا واقع شده، برای بسته بندی محصولات خود جعبه تجدید پذیر (جعبه سبز)  را انتخاب کرده است که در شو تلویزیونی شارک تانک نیز به این موضوع پرداخته شد. این جعبه ها که به دلیل سازگاری با طبیعت شناخته می شود، قابلیت تقسیم شدن به چهار قسمت را دارد و به همین دلیل می توان برای بخش های باقی مانده از پیتزا از آن ها استفاده کرد. پاکت غذا

شرکت پیزاکو به عنوان اولین فست فود در کنتیکت شناخته می شود که از جعبه های سبز استفاده می کند. این شرکت که از ابتدای تاسیس حمایت از محیط زیست را در چشم انداز کاری خود قرار داده است، همچنین مدتی است اقدام به کود سازی از غذاهای هدر رفته می کند که در نوع خود بی نظیر است. جعبه سبز

جعبه سبز

جعبه سبز

لکسی فنینگ، از کارمندان گرین باکس می گوید: ما بسیار خرسندیم که شرکت پیزاکو علاوه بر رفاه مشتریان، بهتر کردن محیط زندگی و اهمیت به طبیعت را مورد توجه قرار داده است.

شرکت گرین باکس که توسط یکی از اهالی کنتیکت (ویلیام والش)، بنیان گزاری شده است، همچنین اقدام به تولید هزاران جعبه پیتزای سازگار با طبیعت می کند که به کمک دکمه ای قابلیت تبدیل به بشقاب های جداگانه را دارد.

اخیرا در برنامه شارک تانک که توسط کوین او لری اجرا می شود، درباره این شرکت و همکاری آن با پیزاکو کلیپی پخش شد که مورد استقبال طرفداران محیط زیست قرارگرفت.

شرکت پیزاکو امروزه تمام محصولات خود را در جعبه های سازگار با محیط زیست عرضه می کند. عرضه محصولات ارگانیک،کشتار غیر صحیح و خارج از عرف دام ها برای تامین گوشت فست فود ها و استفاده از جعبه ها یا پلاستیک هایی که قابلیت تجزیه ندارند، مواردی است که از سوی طرفدارن محیط زیست به عنوان چالش مطرح می شود.

جعبه سبز

جعبه سبز

مزیت جعبه های سبز

جعبه سبز

استفاده از مواد زیست تخریب پذیر و قابل بازیافت به منظور بسته بندی محصولات غذایی، بخش مهمی از روند یک زندگی سبز را تشکیل می دهد. باتوجه به اهمیت موضوع، به کار گیری جایگزین های مناسب برای مواد قدیمی که اغلب رابطه چندان خوبی با محیط زیست و در عین حال سلامت مشتریان ندارند، این روزها بسیار آسانتر از گذشته شده است.

ما در شرکت ایرانیان پک به استفاده از جوهر فود گرید برای چاپ بر روی محصولات خود استفاده می کنیم که از نظر بهداشتی کاملا تایید شده است، همچنین مزیت استفاده از کاغذ و مقوا  که قابل تجزیه هستند به جای پلاستیک بر کسی پوشیده نیست.

ضمنا این دغدغه از سوی مشتریان و صاحبان فست فود که مقوا جعبه ممکن است بعد از قرار گرفتن غذا خیس شود با استفاده از مقوای پلی اتلن برطرف شده است که این نوع محصول هم قابل تجزیه در طبیعت می باشد...

منبع : جعبه پیتزا ایرانیان پک - وبلاگ 

احمد جلالی بازدید : 6 شنبه 29 آذر 1399 زمان : 14:14 نظرات ()

کارتن پیتزا

 

کارتن پیتزای دوبلکس یا ایفلوت؟

جعبه پیتزا از پرمصرف ترین محصولات رستوران ها و فست فودها است. درآمد حال از فروش پیتزا به نحوی است که تمرکز بسیاری از فست فودها بر روی پیتزا است. حتی در شرایط کرونا که مشتری بسیاری از فست فود ها کاهش پیدا کرده است، فروش بیرون بر پیتزا به عنوان یک شریان درآمدی، فست فودها را زنده نگه داشته است. 

پیتزا به شکلی است که اصولا امکان ارسال به مشتری بدون داشتن جعبه و بسته بندی مناسب وجود ندارد و این امر باعث رونق فروش جعبه های پیتزا شده است. با وجود این بازار پررونق و مصرف زیاد جعبه، هنوز هم بسیاری از افراد در انتخاب جعبه پیتزا مشکلاتی دارند و اطلاعات دقیقی درمورد انواع کارتن پیتزا ندارند.

کیفیت یا قیمت؟

کارتن های پیتزا متفاوت هستند و امکان تولید جعبه پیتزا با مقوای ایفلوت، دوبلکس و گاها ایندربرد وجود دارد. در اکثر موارد جعبه های پیتزا را از دو نوع مقوای پرمصرف تولید می‌کنند که تولید داخل کشور است. مقوای ایفلوت بهداشتی و مقوای دوبلکس بهداشتی. یکی از چالش های مدیران فست فود انتخاب بین این دو نوع مقوای رایج است که گاها اشتباها قیمت این دو نوع جعبه را با هم مقایسه می کنند.

درحالی که این دو مقوا، قیمت و کیفیت بسیار متفاوتی دارند. ما در ادامه مزیت و معایب هرکدام را بحث می کنیم.

 

کارتن پیتزای ایفلوت بهداشتی

تقریبا در همه فست فود‌ها این نوع جعبه پیتزا را دیده اید. جعبه های پیتزای معمولی موجود در بازار با ظاهر قهوه‌ای رنگ، از این نوع مقوا تولی می شوند. مقوای ایفلوت بهداشتی یکی از با کیفیت ترین مقواهای بازار است. این مقوا از سه لایه مختلف تشکیل شده است که به لایه داخلی آن فلوت گفته می‌شود. دو لایه داخلی و خارجی معمولا کرافت هستند.

مزیت بزرگ جعبه‌های ایفلوت مقاومت بسیار خوب آن است. اگر مشتری شما چند پیتزا سفارش دهد، قرار دادن این جعبه ها روی هم، آسیبی به جعبه و پیتزا وارد نمی کند. این جعبه به دلیل ساختاری که دارد در برابر فشار خارجی مقاوم است. هواکش های جعبه هم باعث می‌شود پیتزا خراب نشده و این نگرانی را از بین می برد. مهم ترین ایراد این جعبه قابلیت چاپ پذیری محدود و هزینه رابط چاپی بالا است. به دلیل رنگ زمینه ای این جعبه احتمالا رنگ خروجی کار، با رنگی که در صفحه نمایش یا طراحی میبینید کمی تفاوت دارد.

از طرفی در چاپ فلکسو هزینه رابط چاپی بصورت سانتی متری محاسبه می شود. هزینه کلیشه های این نوع جعبه معمولا بالا است. این هزینه با توجه به حجم چاپ است. برای جعبه های ایفلوت معمولا چاپ کل جعبه یا اصطلاحا طرح تمپلات صرفه اقتصادی ندارد.

کارتن پیتزا

کارتن پیتزا

جعبه پیتزای دوبلکس بهداشتی

جعبه دوبلکس بهداشتی دقیقا نقطه مقابل جعبه ایفلوت بهداشتی است. درحالی که جعبه ایفلوت مقاومت بالایی دارد، این جعبه مقاومت کمی نسبت به فشار خارجی دارد. اگر چند پیتزا یا نوشیدنی را همراه سفارش روی جعبه بگذارید و یا در مسیر ارسال بطور اتفاقی نوشیدنی روی جعبه قرار بگیرد، احتمال دفرمه شدن جعبه و خراب شدن پیتزا وجود دارد.

اما جعبه دوبلکس کاملا معایب ایفلوت بهداشتی را جبران کرده است. قابلیت چاپ در این نوع مقوا هزینه کمتری دارد و از نظر رنگ محدودیتی ندارد. این جعبه از بخش مختلف تشکیل شده که لایه های داخلی و بیرون از کاغذهای مختلفی مانند کرافت، تحریر و… تشکیل شده است. در دوبلکس های سفید به دلیل رنگ لایه ی بیرونی، امکان چاپ هر رنگی وجود دارد و این محدودیت کاملا ازبین می رود. از طرفی رابط های چاپی این جعبه هم متفاوت است. رابط چاپی این جعبه بسیار ارزان تر از رابط چاپی کارتن پیتزای ایفلوت است.

 

از نظر قیمت این دو جعبه کمی متفاومت هستند. کارتن پیتزای ایفلوت بهداشتی کمی قیمت بالاتری دارد و جعبه پیتزای دوبلکس بهداشتی از نظر قیمت تمام شده اندکی ارزان تر است.

جعبه  پیتزای دوبلکس بهداشتی برای رستوران هایی مناسب است که به دنبال قیمت کمتر و چاپ با رنگ های خاص هستند مناسب است که البته باید به مقاومت پایینتر این جعبه هم دقت کنید.

اگر کیفیت بالای جعبه و مقاومت بالا برای شما دغدغه است، جعبه های ایفلوت بهداشتی بسیار مناسب هستند. که البته باید به محدودیت این نوع جعبه در رنگ های خاص و هزینه رابط چاپی بیشتر هم توجه داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره تخصصی می توانید با تلفن های زیر تماس بگیرید. مشاورین ما با توجه به شرایط رستوران و برند شما بهترین پیشنهاد را به شما ارائه خواهند داد.

منبع : مطالب وبلاگ ایرانیان پک

احمد جلالی بازدید : 21 چهارشنبه 26 آذر 1399 زمان : 11:18 نظرات ()

 

پیتزا یکی از خوشمزه‌ترین و پرطرفدارترین غذای دنیا است که در تمام دنیا عاشقان زیادی دارد. این غذا به حدی در جهان محبوب است که یک روز جهانی با این عنوان  داریم. 9 فوریه روز جهانی پیتزا است.

اگر فقط یک بار طعم پیتزا را چشیده باشید احتمالا شما هم الان جز عاشقان پیتزا هستید. در این مقاله همه چیز درمورد پیتزا را می خوانید. پیتزا را یک غذای ایتالیایی می دانند. آیا واقعا پیتزا یک غذای ایتالیایی است؟

 

پیتزا

پیتزا

تاریخچه پیتزا

تقریبا هیچ پاسخی دقیقی به این سوال که اولین پیتزا از کجا آمده است وجود ندارد. پیدا کردن مبدا پیتزا بیشتر به تعریف شما از پیتزا بستگی دارد. شواهد تاریخی نشان می دهد در قرون وسطا مردم خاورمیانه نوعی غذا داشتند که از یکی خمیر به شکل نان و موادی بر روی آن ساخته می شد.

این غذا شاید اجداد پیتزای امروزی باشد. بسیاری معتقدند اولین پیتزا که شامل نان و خرما بود در زمان هخامنشیان رایج بود. این غذا، غذای سربازان ایرانی در زمان جنگ بود.

در زمان جنگ سربازان ایرانی موادی برو روی خمیر میریختند و بر روی سپر خود قرار می دادند تا در کنار آتش پخته شود. این نوع غذا توسط ایرانیان به یونانی‌ها منتقل شد و پس از آن یونانیان مهارج به ایتالیا، به مردم جنوب ایتالیا یاد دادند تا اینکه نوع نان و خرما به ایتالیا منتقل شد. 

 

 

 

 

 

 

پیتزا

پیتزا

اما اگر تعریف شما از پیتزا، پیتزای امروزی باشد قدمت پیتزای امروزی به حدود 300 سال پیش برمی گردد. این پیتزا از خمیر، سس گوجه و مخلفات دیگر ساخته شده است. تولید گوجه فرنگی و انتقال آن به ایتالیا باعث شد پیتزا به شکل امروزی شکل بگیرید.

ایتالیایی ها ابتدا در مصرف گوجه مقاومت زیادی داشتند. پس از مدت‌ها مقاومت بر روی مصرف گوجه بالاخره گوجه فرنگی بخش اصلی پیتزا را تشکیل داد. 

پیتزا به شکل امروزی خود، 2 قرن از قرن (16 تا 18) بخش زیادی از غذای مردم فقیر جامعه را تشکیل میداد. در سال 1831 اولین پیتزا فروشی در ایتالیا آغاز به کار کرد و کم کم معازه های بیشتری شکل گرفتند. اما این غذا هنوز غذای مردم فقیر جامعه بود. 

 

 


 

طرز تهیه پیتزا مخصوص رستورانی


به نظر میرسد پیتزا در سال 1890 وارد سفره مردم جهان بخصوص ثروتمندان شد. زمانی که اومبرتوی یکم پادشاه ایتالیا و همسرش به ناپل سفرکردند. همسر پادشاه ایتالیا، مارگاریتا به دلیل خوردن زیاد غذای چرب بیمار شده بود.

درخواست کرد غذای سالمی که همه مردم ایتالیا میخورند را برایش طبخ کنند. سرآشپز رافائل اسپوزیتو برای آماده کردن غذا انتخاب شد. 

رافائل و همسرش پیتزا را برای پادشاه و ملکه انتخاب کردند. پیتزای رافائل از سه قسمت سبز و سفید و قرمز تشکیل شده بود که نشان دهنده پرچم ایتالیا بود.

ملکه بعد از خوردن پیتزای رافائل گفت که این بهترین غذایی است که تا بحال خورده ام. به این طریق رافائل شهرت زیادی پیدا کرد و اسم پیتزای خود را به نام ملکه (مارگاریتا) نامگذاری کرد.


اولین پیک پیتزای تاریخ


پیتزا

 

پادشاه و همسرش مارگاریتا نمی‌توانستند به رستوران رافائل بروند. بنابراین به رافائل می گفتند که پیتزای مخصوص آن ها را برایشا بیاورد. به این ترتیب اولین پیک پیتزا در تاریخ توسط رستوران رافائل شکل گرفت. این فرهنگ کم کم رواج پیدا کرد و امروزه همه رستوران ها از پیک استفاده می کنند.


اولین پیتزای آمریکایی

اولین بار در قرن 19ام پیتزا هم یا مهاجرت ایتالیایی ها به آمریکا وارد شد. آمریکایی‌ها که عاشق همبرگر و هات داگ بودند حالا غذای جدید را تست می‌کردند. پیتزا به سرعت در همه غذا فروشی‌ها وارد شد.

جنارو لومباردی در سال 1984 اولین پیتزا فروشی آمریکا را در منهتن افتتاح کرد. شهری که به ایتالیای کوچک معروف بود. پیتزای در آن سال‌ها خیلی بع مذاق آمریکایی‌ها خوش نیامد. اما لومباردی از سلیقه آمریکایی‌ها استفاده کرد و پیتزا را مطابق سلیقه مردم آمریکا تغییر داد. در پیتزای لومباردی پنیر زیاد با نان ضخیم تر خودنمایی میکرد.

لومباردی از سوسیس و کالباس زیاد در پیتزای خود استفاده کرد و همین کافی بود تا مردم آمریکا عاشق پیتزا شوند. این نوع پیتزا به پیتزای آمریکایی معروف شد.

 

پیتزا

 

ورود پیتزا به ایران

فرهنگ غذای غربی برای اولین بار از مرزهای شمالی و از کشور روسیه وارد ایران شد. اولین رستوران های فرنگی حدود 100 سال پیش و در دهه 1300 راه اندازی شد. مردم ایران در آن سال ها با غذاهای جدید روبرو شدند که پیش از این نخورده بودند.

غذاهایی مانند سوپ، کتلت، پیارشکی، سالاد الویه و… . در این دوره به مرور کافه ها رایج شدند که بیشتر مشتریانشان افراد تحصیل کرده، نویسندگان، فرنگی ها و افراد ثروتمند بودند. در دهه 40 تاثیر آمریکا بر فرهنگ غذایی مردم بیشتر شد و رستوان های آمریکایی جای خود را در بازار ایران باز کردند.

ششم بهمن 1347 رضا رئیسی از فارغ التحصیلان ایرانی مقیم آمریکا، اولین پیتزا فروشی ایران را افتتاح کرد. رئیسی اسم این رستوران را پیتزا پنیری گذاشت. بسیاری هم پیتزا داوود واقع در نوفل لوشاتو را اولین پیتزا فروشی ایران می داند. پیتزا داوود هم مانند پیتزا پنیری در دهه 40 آغاز به کار کرد و امروزه هم با همان روش قدیمی خود درحال فعالیت است.

در ایران پیتزا با سرعت خیلی زیادی بن مردم محبوب شد. مردم به راحتی این غذای فرنگی را پذیرفتند و عاشقش شدند. امروزه پیتزا بخش قابل توجهی از رژیم غذایی ما ایرانی ها را شکل داده است.


 

انواع پیتزا و جعبه پیتزا 

پیتزا توسط آشپزهای مختلف به مرور تغییر کرد. هرکسی با خلاقبت خود دستی بر این غذای محبوب می برد و طعم جدید به پیتزا اضافه می کند. چند مورد از پر طرفدارترین پیتزاهای دنیا را بشناسید.

پیتزا مارگاریتا

پیتزا

پیتزا

زادگاه این پیتزا ایتالیا است. به دلیل موارد ساده ای که در این پیتزا به کار رفته است، قیمت مناسبی دارد و برای کسانی که حساسی دارند هم خیلی مناسب است. 

ترکیبات: مارگاریتا از مواد ساده ای تشکیل شده است. ریحان، پنیر و گوجه مواد اصلی این پیتزای ایتالیایی است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیتزا

پیتزا

پیتزا کالزونه (نیمه ماه)

اسم این نوع پیتزا از یک نوع شلوار که در قرن 16 میلادی رایج بود. این پیتزا مواد ساده ای دارد و از سبزیجات مختلف تشکیل شده است. پیتزا کالزونی پیتزا مارگاریتایی است که از وسط تا شده است و مواد آن در داخل پنیر خمیر قرار دارد.

 

 

 

 

 

 

پیتزا

پیتزا

پیتزا چهار فصل

بسیاری از افراد تمایل دارند که چند طعم مختلف را در یک پیتزا تجربه کرنند. پیتزای چهار فصل مناسب این افراد است. معمولا در هر قسمت این پیتزا از یک پنیر خاص استفاده می شود. پنیرهای موزارلا، بلوچیز و پارمیزان در این پیتزا زیاد استفاده می شود. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیتزا

پیتزا

پیتزا پپرونی پر فروش ترین پیتزا

معروف ترین پیتزا در جهان، پیتزا پپرونی است. این نوع پیتزا حدود 45 درصد سفارشات پیتزا را تشکیل داده است. پپرونی نوعی کالباس تند است که از گوشت گوشاله تولید شده است. بعضی از رستوران ها بجای پپرونی، کالباس معمولی استفاده می کنند و با قلقل آن را تند می کنند. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیتزا

پیتزا

پیتزا هاوایی – ترش و شیرین

این پیتزا که در بعضی رستوران ها با نام آفریکانا هم طبخ می شود، طعمی متفاوت دارد. مواد تشکیل دهنده این پیتزا، سس گوجه فرنگی، ژامبون و آناناس است.

این ترکیب برای ما ایرانی ها کمی ناشناخته است و معمولا ایرانی ها تمایل زیادی به این پیتزا ندارند. اما اگر اهل ماجراجویی و چشیدن طعم های مختلف هستید، این پیتزا مناسب شماست.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیتزا

پیتزا

پیتزا مارینارا پیتزا موانان

پیتزای مارینارا از مواد دریایی تشکیل شده است. این پیتزا ارزش غذایی بالایی دارد. مارینارا نوعی سس گوجه فرنگی است. این سس را در گذشته موانان تهیه می کردند و به همین دلیل به مارینارا معروف شد.

مارینارا به معنی دریایی است. در تهیه پیتزا مارینارا از میگو و ماهی های دریایی بخصوص ماهی تن استفاده می شود. اما بسیاری از رستوران ها برای راحتی خود از تن ماهی استفاده میکنند. تن ماهی ارزش غذایی پایینتری دارد. 

 

 

 

 

 

پیتزا

پیتزا

پیتزا گوشت 

پیتزا گوشت شامل طیف گسترده ای از پیتزاها می شود. همانطور که از اسم این پیتزا پیداست ماده اصلی تشکیل دهنده این پیتزا گوشت است. یکی از جالب ترین پیتزاهای این دسته، پیتزا کانیباله است که به معنی آدم خوار است.

این پیتزا برای افرادی که علاقه زیادی به گوشت دارند ساخته شده است. کانیباله به معنی گوشتخوار. در بسیاری از رستوران ها این پیتزا از گوشت چرخ کرده ساخته می شود. 

 

منبع : مطالب وبلاگ ایرانیان پک 

احمد جلالی بازدید : 534 شنبه 15 آذر 1399 زمان : 15:48 نظرات ()


 

 در این مقاله قصد داریم راههای جدید برای راه اندازی فست فود و رستوران را برای شما بیان کنیم. 20 نکته مهم از خرید تجهیزات فست فود و راه اندازی انواع رستوران و فست فود میباشد  , همچنین جعبه های بیرون بر فست فود مانند جعبه های پیتزا , جعبه سیب زمینی , جعبه ساندویچ , جعبه برگر (ایرانیان پک )  و ... ارائه میدهیم . 

راهنمای ما برای شروع یک رستوران یا فست فود، تمام اطلاعات ضروری را پوشش می دهد تا به شما در تصمیم گیری در مورد این کسب و کار مناسب برای شما کمک کند. اطلاعات مربوط به فعالیت روزانه یک صاحب رستوران، رستوران هدف، پتانسیل رشد، هزینه های راه اندازی، ملاحظات قانونی و خرید تجهیزات فست فود موارد دیگر را یاد بگیرید.

فست فود
چگونه یک رستوران تاسیس کنیم

بیش از 60 در صد از مردم ایران حداقل هفته ای یک بار از غذاهای آماده استفاده میکنند.با ماشینی شدن زندگی و کمبود وقت این روند رو به افزایش رفته است.شروع یک رستوران کار زمان بری میباشد، اما با برنامه ریزی متخصص، شما می توانید یک کسب و کار رستوران موفق را تاسیس کنید.

با پیشرفت زندگی ها و تغییر سلیقه های غذایی مردم اکثرا فست فود عضوی جدا نشدنی از زندگی مردم ما شده است.همین امر باعث بوجود آمدن بازار داغ رستوران ها شده است.بصورتی که حتی در شرایط بد اقتصادی امروز نیز این صنعت رونق خود را از دست نداده است.تجهیزات فست فود
1.نام و برند مناسبی را انتخاب کنید

هنگام راه اندازی فست فود، و قبل از خرید تجهیزات فست فود مهم است که یک مفهوم روشن و نام تجاری داشته باشید. مفهوم رستوران شما شامل سبک سرویس رستوران شما، خدمات غذای شما و محیط رستوران شما است. این امر با نام تجاری شما هماهنگ است که هویت، شخصیت و ماموریت رستوران شما را تشکیل می دهد. نام تجاری شما نیروی نامشهود پشت مفهوم رستوران شماست و مفهوم رستوران شما نوعی از نام تجاری شما در عمل است.

بر اساس نوع دکور شما میتوانید نام برند را انتخاب کنید.مثلا اگر شما دکور نوستالوژیک دارید یا سنی؟

بر اساس غذاهای سرو شده شما مثلا اگر غذاهای سنتی در منو خود دارید یا غذاهای مدیترانه ای و کلاسیک؟بر این اساس میتوان از نام های مختلفی استفاده کرد.

نام برند فست فود
2.منوی خود را طراحی کنید

قبل از اینکه رستوران خود را باز کنید، می خواهید یک غذای اساسی غذا را که منو خود را نشان می دهد ایجاد کنید.

تصمیم گیری در مورد منو شما مهم است زمانی که از تجهیزات مورد نیاز خود، کارکنانی که استخدام می کنید و جمعیتی که امیدوار هستید مشتری شما بشوند.

در این مرحله، منو شما لازم نیست به طور کامل طراحی شده و یا دستور العمل های خود را باید به طور کامل اصلاح شده است.

مگر اینکه مفهوم کل شما از موارد خاصی مانند مکان پیتزا جدا شود.

با این حال، شما باید ایده ای جامع از تمام قیمت ها و غذاهایی که سرو میکنید، داشته باشید. بعدها در فرایند باز کردن رستوران شما، منو خود را برای افزایش سود در نظر نگیرید و منو خود را به طور مداوم به روز کنید .تجهیزات فست فود
3.یک پلان و نقشه برای رستوران خود در نظر بگیرید

داشتن طرح جامع و پلان فست فود کسب و کار هنگام خرید تجهیزات فست فود به شما و کارخانه تولیدی بسیار کمک خواهد کرد. . همچنین به شما کمک خواهد کرد که استراتژی خود را توسعه دهید و تک تک جزییات تجهیزات رستوران خود را به دست آورید. در زیر اجزای اصلی یک طرح کسب و کار رستوران است.
4.بر آورد هزینه ها و وام مالی

برآورد کل هزینه های راه اندازی که شما نیاز دارید تا رستوران خود را آغاز کنید. مبلغ مورد نیاز برای نگهداری رستوران خود در روزهای مختلف. پس از آن شما باید یک بودجه ایجاد کنید و سال آینده را پیش بینی کنید تا بدانید که چه مقدار باید در کسب و کار باقی بمانید.
بعد از این، ارزیابی کنید که چه مقدار پولی را برای استفاده به عنوان بودجه شروع به کار استفاده می کنید. تعیین کنید چه مقدار از شما نیاز دارید. به یاد داشته باشید هزینه های هر مجوزی که نیاز دارید را شامل می شود. برای دریافت وام های رستوران برای تامین هزینه های رستوران خود، درخواست کنید.وام های حختلفی برای اشتغال موجود میباشد که میتوانید استفاده کنید.تجهیزات فست فود
5.انتخاب محل مناسب برای رستوران

برای انتخای محل مناسب رستوران رعایت موارد زیر الزامی میباشد.

قابلیت مشاهده و دسترسی. منطقه ای را انتخای کنید که از لحاظ دید عمومی و جای پارک ماشین بسیار مناسب باشد.امروزه و با ترافیک های شهری داشتن جای پارک مناسب برای رستوران یک امری بسیار مهم میباشد.

محل پر رفت و آمد.محله پر رفت و آمد و شلوغ از لحاظ مشتری گزینه بسیار مهم دیگری میباشد.

فاصله از رقبا.بسیار معقول است که در جایی که بدون رقیب هستید رستوران خود را راه اندازی کنید.
6.مجوز و اجازه

برای راه اندازی فست فود و رستوران نیاز به مجوز و جواز کسب میباشد.که با رجوع به اتحادیه های مربوطه و پرداخت فیش های بانکی میتوان در مدت زمان مشخص مجوزها را اخذ کرد.


7.تامین کننده تجهیزات فست فود پیدا کنید

مهم ترین گزینه پیدا کردن تامین کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود میباشد.

آریا استیل نوین بهترین تامین کننده انواع تجهیزات فست فود برای رستوران شما میباشد.

کامل ترین تجهیزات و دستگاهها با بهترین کیفیت و با گارانتی یک ساله عرضه میشود.

مورد بعد تامین کننده مواد اولیه رستوران یا فست فود برای راه اندازی فست فود شما میباشد.

به اینصورت که هر روز برای شما تمامی مواد اولیه با کیفیت و تازه را فراهم آورد.وقت شما دیگر برای این گزینه تلف نشود و به کارهای دیگر رستوران رسیدگی کنید.
8.طرح و دکور رستوران را طراحی کنید

هنگام شروع یک رستوران، و قبل از خرید تجهیزات فست فود باید طرح و دکور داخلی و خارجی خود را پیاده کنید.این طرح بر اساس فضای رستوران و منوی غذایی شما و هماهنگ با آنها باید باشد.به طوری که هم طرحی با مد روز باشد و همسو با نیاز و منوی غذایی شما باشد.

دکوراسیون رستوران
9.استخدام کارمندان

یک گام بزرگ در راه اندازی فست فود و تجهیزات فست فود، استخدام کارکنان برای انجام کارهای روزانه رستوران است. قبل از استخدام کارکنان، تمام نقش هایی را که باید در رستوران خاص خود پر کنید، در نظر بگیرید. این ممکن است شامل مدیریت منابع انسانی و سرپرستان، خرید مواد غذایی و نوشیدنی، تهیه و نگهداری محصولات، تهیه غذا، خدمات غذا، تمیز کردن غذا و شستشوی ظروف، بازاریابی و فروش، روابط عمومی، حسابداری و حسابرسی و خدمات بار باشد.تجهیزات فست فود
مهم ترین کارمندان شما عبارت است از

آشپز اجرایی
مدیر کل
سرآشپز
آشپز آماده
منشی ها
باربرها
پیشخدمت
پیک موتوری
ظرفشور

10.تبلیغات رستوران

تبلیغات به دلایل مختلف حیاتی است. اول و مهمتر از همه، مشتریان احتمالی باید بتوانند اطلاعات پایه ای در مورد رستوران شما پیدا کنند. ثانیا، آنها باید احساس راحتی کنند تا غذا های جدید خود را امتحان کنند. در زیر چند راهنمایی برای ایجاد هیجان در اطراف رستوران خود وجود دارد:

از رسانه های اجتماعی استفاده کنید. ایجاد اشتراک فیس بوک، توییتر اینستاگرام تلگرام و نمایش مشخصات عمومی برای به اشتراک گذاشتن اخبار، عکس ها و چیزهای بی اهمیت در مورد رستوران خود. عکس ها و توضیحات باید با نام تجاری خود ارتباط برقرار کنند. در نظر بگیرید شامل تصاویری از غذا یا فرآیندهای پشت صحنه برای جلب نظر مهمانان . اطمینان حاصل کنید که از عکس های با کیفیت بالا استفاده کنید.تجهیزات فست فود

ساخت یک وب سایت جذاب. سایت شما باید به راحتی حرکت کند و طراحی باید نام تجاری شما را نشان دهد. شامل اطلاعات اولیه در مورد رستوران شما، از جمله آدرس، شماره تلفن، ساعت و منو.تجهیزات فست فود

ایجاد اپلیکیشن موبایل.ایجاد اپلیکیشن موبایل امروزه بسیار کارآمد میباشد.مشتریان شما از طریق این اپ به راحتی و با تخفیف ویژه میتوانند از غذاهای شما سفارش بدهند و استفاده کنند.

تبلیغات رستوران
تبلیغات رستوران

11.ایجاد یک فضای شاد و دوستانه

سعی کنید یک فضای بسیار عالی را برای مشتریان خود ایجاد کنید.

ایجاد فضای مناسب برای تمامی مشتریان به طوری که در خاطرشان ماندگار شود.

این فضا در ذهن آنها بماند و به دیگران نیز پیشنهاد دهند.

این موارد از ذهن مشتری بیرون نمیرود و ماندگار میماند.

این فضا را میتوان بصورت نوستالوژی طراحی کرد و یا میتوان بصورت خانوادگی و بسیار صمیم در نظر گرفت.

در آخر آریا استیل نوین با آرزوی موفقیت برای شما در امر رستورانداری کسب و کار عالی و سودمندی را برای شما آرزومند میباشد.گروه ما آماده تجهیز و راه اندازی فست فود و رستوران شما به صورت اصولی میباشد.

زمانی که شما رستوران خود را تاسیس کردید باید به فکر غذا های بیرون بر رستوران خود باشید . بنده به عنوان یک بلاگر فست فود و رستوران با تحقیق بسیار بر روی رستوران ها و شرکت هایی که به رستوران دار کمک میکنند تا رستوران خوبی داشته باشند , برای خرید انواع جعبه های برگر و جعبه برگر و جعبه سیب زمینی شرکت ایرانیان پک به شما معرفی میکنم . 

احمد جلالی بازدید : 105 چهارشنبه 12 آذر 1399 زمان : 12:7 نظرات ()

 

سوسیس چوریزو خرد شده با برنج ، سبزیجات ، و لوبیای سیاه اسپانیایی. همه چیز در یک گلدان جمع می شود. و ، در حدود 30 دقیقه آماده است!

جعبه همبرگر 

تابه پر از برنج اسپانیایی One Pot Wonder With Chorizo

باید اعتراف کنم ، این اولین بار است که من با chorizo ​​طبخ می کنم. هر چند نمی دانم چرا. این عالی است!

من به تازگی پس از داشتن کوریزو کواسادیلا در مفصل مکزیکی مورد علاقه خود ، گیر مسائل افتاده ام. حالا می خواهم chorizo ​​را روی همه چیز بگذارم ... تخم مرغ ، پیتزا ، سالاد ... احتمالاً همه با chorizo ​​بهتر شده اند. 🙂

مطالب مرتبط وبلاگ : دستور العمل پخت انواع شیرینی ها 

 

تابه پر از برنج اسپانیایی One Pot Wonder With Chorizo

نکته ای که هنگام جستجوی chorizo ​​در فروشگاه مواد غذایی متوجه آن شدم این است که بسته به مارک تجاری شما می تواند تفاوت زیادی در اطلاعات غذایی آن داشته باشد. من از لینک Johnsonville chorizo ​​استقبال کردم زیرا این به معنای واقعی کل نصف کالری هر پیوند نسبت به مارک دیگری بود که با آن مقایسه می کردم.

 

ماهی تابه و قاشق پر از One Pot Wonder Spanish Spice with Chorizo

 

کوریزو فقط باید حدود 10 دقیقه بپزد. در غیر این صورت ، می تواند خشک شود. من در این غذا از برنج سفید استفاده کردم که پخت آن حدود 20 دقیقه طول می کشد. بنابراین ، بعد از 10 دقیقه برنج جوش خوردن ، چوریزو را اضافه کردم. اگر از برنج قهوه ای استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید برنج و سبزیجات را حدود 30 دقیقه قبل از افزودن چوریزو و بگذارید همه 10 دقیقه با هم پخته شود ، بگذارید تا بجوشد.

لوبیای سیاه چیپوتل و فلفل های پر شده ذرت

لوبیای سیاه و فلفلهای ذرت چیپوتل - فلفل های شیرین پر شده با یک ماده پر ادویه و طعم دار که از لوبیای سیاه ، ذرت ، خامه ترش ، چیپوتل و سس آدوبو تهیه شده است. و روی آن پنیر چدار است.

 

2 تصویر کلاژ از لوبیای سیاه چیپوتل و فلفل های ذرت ذرت پخته شده پوشیده شده از پنیر

 

فلفل های شکم پر از وعده های غذایی مورد علاقه شوهرم است. من هم آنها را دوست دارم زیرا بسته به این که با چه چیزهایی آنها را پر کنید معمولاً بسیار سالم هستند. همچنین دوست دارم که می توانم انواع مختلف ترکیبات و طعم دهنده های فلفل را امتحان کنم.

آزمایش آشپزخانه امروز منجر به تولید لوبیای سیاه چیپوتل و فلفل دلمه ای ذرت شد. خوشحالم که می گویم آنها ناامید نشدند. آنها سالم و خوشمزه هستند.

فلفل چیلی خرد شده چیپوتل و سس آدوبو با خامه ترش و لوبیای سیاه له شده مخلوط می شوند و یک ماده چسبنده و ادویه دار تشکیل می دهند. لوبیای سیاه کامل و مغز ذرت برای تکمیل پر کردن اضافه می شود. فلفل دلمه ای توخالی را با پر کردن چیپوتل پر کرده و روی آن پنیر چدار خرد شده بریزید و تا زمانی که نرم شود پخته شود.

سایت اصلی برگر ها : برگر کینگ 

 

 

احمد جلالی بازدید : 7 دوشنبه 10 آذر 1399 زمان : 11:43 نظرات ()

 

پانسمان سس و گیاه VINAIGRETTE

سیر و گیاه Vinaigrette Dressing یک سس سالاد خانگی آسان است که پر از عطر و طعم است و می توان آن را در عرض چند دقیقه با مواد معمول شربت خانه تهیه کرد.

سس سالاد وینگرت در یک کاسه کوچک سفید

سس سالاد خانگی

تهیه سس سالاد در خانه ، به خصوص شراب ، بسیار آسان است. این فقط روغن ، سرکه و چاشنی است. این دستورالعمل نیاز به گیاهان خشک دارد بنابراین مواد معمولاً در دسترس هستند. و این عطر و طعم ارزش کمی تلاش برای تهیه این دستورالعمل آسان را دارد.

طرز تهیه وینگرت سیر و گیاهان دارویی

توجه: دستورالعمل کامل قابل چاپ در پایین این پست است.

 • با یک ظرف مهر و موم کننده کوچک ، مانند یک ظرف شیشه ای ، کار خود را شروع کنید.
 • قسمتهای مساوی روغن زیتون و سرکه شراب قرمز را اضافه کنید.
 • عسل ، خردل دیزون ، پودر سیر ، ریحان خشک ، پونه کوهی خشک ، جعفری خشک ، نمک و فلفل را اضافه کنید.

اضافه کردن پودر سیر به یک شیشه ماسون با روغن زیتون و سرکه شراب قرمز

 • ظرف را ببندید.
 • تکان دهید تا خوب ترکیب شود.

تکان دادن یک شیشه مزون پر از سیر و سس گیاهان

 • روی سالاد مورد علاقه خود را آب پز کنید.

شیشه ماسون پر از سس سالاد سرکه روغنی

در صورت وجود مانده ، مهر و موم کرده و در یخچال نگهداری کنید. اما ، هنگامی که در یخچال قرار گرفت ، ضخامت ضخامت پانسمان می شود. برای شل شدن آن ، بگذارید چند دقیقه قبل از سرو به دمای اتاق برسد. یا ، برای چند ثانیه آب گرم را روی ظرف مهر و موم شده بزنید.

احمد جلالی بازدید : 5 یکشنبه 09 آذر 1399 زمان : 16:1 نظرات ()

قابلمه کرک هویج قند قهوه ای دارچین

قابلمه Crock Pot Cinnamon Brown Sugar هویج یک غذای فرعی آسان برای هر روز است ، حتی برای وعده های غذایی تعطیلات!

کاسه سفید پر از هویج شکر قهوه ای Crock Pot

گلدان گلدان دارچین و هویج قهوه ای لعاب دار شیرین و خوشمزه هستند.

و بهترین قسمت این است که آنها در یک زودپز ساخته می شوند. بنابراین ، تمام کارهای آماده سازی ساعت ها قبل از زمان انجام می شود. و اگر این غذا را برای یک وعده غذایی بزرگ در حال پذیرایی هستید ، اجاق گاز و اجاق گاز شما را آزاد می کند.

برای تهیه این دستور ، یک کیسه 2 پوندی هویج کودک را در یک زودپز بریزید. 2 قاشق غذاخوری کره ذوب شده و 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون اضافه کنید. هم بزنید تا هویج ها در کره و روغن قرار بگیرند. سپس ، 2 قاشق غذاخوری آب به قابلمه ظروف اضافه کنید. به گلدان قلمه ای کمی تکان دهید تا مطمئن شوید آب کاملا کف آن را پوشانده است. یک چراغ روی آن بگذارید. و این را به مدت 4-3 ساعت تا زمانی که هویج نرم شود بپزید.

پس از پخت هویج ، 1/2 فنجان شکر قهوه ای بسته بندی شده ، 2 قاشق چای خوری دارچین آسیاب شده و 1/2 قاشق چایخوری نمک به آن اضافه کنید.

آن را خوب هم بزنید تا هویج ها بپوشند و اجازه دهید شکر حل شود. و هویج تمام شد!

قاشق پر از هویج قند قهوه ای دارچین که از یک گلدان بیرون می آید

 

من توصیه نمی کنم از هویج کوچک برای این استفاده کنید ، آنها خیلی کوچک هستند. از هویج کودک با ظاهری چاقتر استفاده کنید.

من برای این کار از یک گلدان کوچکتر 2 پیمانه استفاده کردم ، زیرا برای وعده های غذایی بزرگ در تعطیلات ، من از دیگ بزرگ 6 پیمانه ای خود برای یک غذای جانبی دیگر استفاده می کنم که هفته آینده ارسال می کنم. اما ، اگر تمام آنچه که دارید یک زودپز بزرگ است ، آن نیز کار خواهد کرد.

 

نخود فرنگی شکر با سیر

نخود فرنگی Sugar Snap With سیر - یک دستور غذای ساده همراه که تهیه آن فقط 10 دقیقه به طول می انجامد و نیاز به چند ماده اولیه دارد. این دستور غذایی را می توان با نخود فرنگی قند یا نخود برفی تهیه کرد.

نخود فرنگی قند و شکر را با سیر روی یک ظرف سرو قرار دهید

نخود فرنگی

نخود فرنگی قند شیرینی شیرینی طبیعی دارد که در این دستور غذا می درخشد. وقتی هنوز کمی تردی دارند بهترین هستند. بنابراین ، دیگر نیازی به طبخ آنها نیست. اگر از نخود برفی استفاده می کنید نیز همینطور است.

طرز تهیه نخود فرنگی قندی

 • مقداری روغن کانولا را در ماهیتابه با حرارت متوسط ​​تا زیاد گرم کنید.
 • غلافهای نخود ، نمک و فلفل را اضافه کنید.
 • 5-6 دقیقه تفت دهید.

نخود فرنگی را در یک ظرف قابلمه با روغن ، نمک و فلفل شکر کنید

 • سیر خرد شده را به نخود فرنگی اضافه کنید
 • یک دقیقه دیگر بپزید.
 • ماهی تابه را از روی حرارت بردارید تا سیر نسوزد.

نخود تند قند تفت داده شده با سیر را در یک تابه

آنچه در آن وجود دارد همین است. بعضی از غلافهای نخود در لبه های آنها کمی قهوه ای می شود ، اما هنوز هم باید سبز روشن خوبی داشته باشند.

 

 
احمد جلالی بازدید : 5 دوشنبه 03 آذر 1399 زمان : 15:24 نظرات ()

 

 

سوپ فلفل شکم پر

سوپ فلفل دلمه ای - سوپ آرام و شیرین و ملایمی که طعم آن فلفل شکم پر در یک کاسه است! پر از گوشت گاو ، برنج و سبزیجات است.

 

سوپ فلفل شکم پر را در یک کاسه بریزید

دستور تهیه سوپ فلفل دلمه ای

سوپ فلفل شکم پر یکی از بهترین سوپی هایی است که در مدت زمان طولانی مصرف کرده ام. من و شوهرم هر دو آن را دوست داشتیم. نوعی چیلی بدون پودر چیلی به من یادآوری شد. آبگوشت از فلفل دلمه ای شیرین و شکر قهوه ای کمی شیرین است.

 

طرز تهیه سوپ فلفل دلمه ای

 

* توجه: کارت دستورالعمل قابل چاپ کامل در پایین این پست است.

 • گوشت گوشت چرخ کرده را به یک قابلمه بزرگ اضافه کنید.
 • گوشت گاو را بپزید و آن را از هم جدا کنید.
 • گوجه فرنگی های خرد شده ، سس گوجه فرنگی ، آب گوشت ، فلفل دلمه ای سبز خرد شده ، فلفل دلمه ای قرمز خرد شده ، پیاز خرد شده ، شکر قهوه ای ، سیر ، نمک و فلفل را اضافه کنید.

قابلمه پر از گوشت گاو چرخ شده ، فلفل دلمه ای شیرین خرد شده ، پیاز خرد شده ، گوجه فرنگی خرد شده ، سس گوجه فرنگی ، سیر ، شکر قهوه ای ، نمک و فلفل برای تهیه دستور سوپ فلفل دلمه ای

 

 • مایع را بجوشانید و سپس بگذارید تا جوش بخورد.
 • روی آن را به مدت 20 دقیقه بپزید.

افزودن برنج نپخته به قابلمه سوپ فلفل دلمه ای

 

 • برنج سفید نپخته را اضافه کنید.
 • 20 دقیقه دیگر بپزید.

سوپ فلفل پر شده از گلدان برچسب خورده است

من خودم را با مقداری پنیر خرد شده سرو کردم ، زیرا فلفلهای شکم پر معمولاً با پنیر پوشانده می شوند. طعم آن مانند فلفل های پر شده در یک کاسه بود. و این بسیار ساده تر از ساختن فلفل دلمه ای بود.

 

این دستور العمل های دیگر سوپ آسان را بررسی کنید.

 • سوپ رول کلم
 • آش رشته مرغ ایتالیایی
 • سوپ تورتلینی مرغ دیگ کراک
احمد جلالی بازدید : 4 یکشنبه 02 آذر 1399 زمان : 15:32 نظرات ()

کوفته گل گوشتی - کوفته ها ساعت ها در اجاق گاز آرام در سس ماکارونی جوش می خوردند و سس را با طعم گوشتی غنی تزریق می کنند. مناسب برای اسپاگتی ، زیر کوفته ، اسلایدر یا پیش غذای کوفته.

 

3 گلدان گوشتی قابلمه با سس را در یک کاسه سفید قرار دهید

 

این دستور کوفته گلدان قابلمه تقریبا به آسانی کوفته های خانگی تهیه می شود. با بیشتر کوفته ها ، ابتدا باید آنها را سرخ کرده یا بپزید. در این دستور العمل ، شما به راحتی کوفته کوفته را در قابلمه ای با سس ماکارونی قرار داده و اجازه دهید تا دم بکشد. نکته اصلی استفاده از گوشت گاو بدون چربی است تا سس چرب نشود. یا حتی می توانید گوشت گاو بدون چربی را جایگزین بوقلمون یا سینه مرغ کنید.

از آنجا که سس ماکارونی و کوفته به مدت 8 ساعت با هم جوش می خورند ، سس با طعم گوشتی غنی غوطه ور می شود. این باعث می شود که ماکارونی و کوفته های خارق العاده ای داشته باشید! یا ، از این دستور کوفته برای لغزنده های کوفته ، زیر کوفته ، یا پیش غذاهای کوفته استفاده کنید.

ابتدا با مخلوط یک تخم مرغ با پیاز خرد شده ، جعفری خرد شده ، پودر سیر ، نمک ، فلفل ، آرد سوخاری فصلی ایتالیایی و پنیر پارمزان رنده شده مخلوط کنید.

مخلوط خشک برای کوفته در یک کاسه

 

با استفاده از انگشتان خود گوشت گاو را کمی خرد کنید و آن را به مخلوط خرده نان به کاسه اضافه کنید.

گوشت گاو چرخ شده در یک کاسه

با استفاده از انگشتان خود ، مخلوط خرد شده گوشت گاو و خرده نان را به آرامی بریزید تا فقط مخلوط شود. کوفته های بیش از حد مخلوط شده سخت هستند. با استفاده از این روش اختلاط ملایم ، کوفته های لطیف تولید می شود.

مخلوط کوفته پخته نشده در یک کاسه

 

از انگشتان و کف دستان خود برای بسته بندی و پخت 16 کوفته استفاده کنید. اندازه آنها باید به اندازه یک توپ گلف یا کمی کوچکتر باشد.

 

کوفته های نپخته روی یک صفحه پخت

 

مقداری سس ماکارونی سنتی به قابلمه ظروف اضافه کنید. کوفته ها را درون سس فرو کنید و بین هر یک از کوفته ها فاصله بگذارید.

 

کوفته و سس پخته نشده در قابلمه

 

مقداری سس را روی قسمت های بالای هر کوفته قاشق بزنید تا کاملا در سس غوطه ور شوند. اجازه دهید کوفته ها و سس ها به مدت 6 تا 8 ساعت بجوشند. اگر بعد از پخت روی سس چربی وجود دارد ، با قاشق از آن جدا کنید. سپس ، به آرامی هم بزنید.

 

قابلمه کراک پر از سس مارینارا

 

مقداری ماکارونی را برای اسپاگتی و کوفته آسان و خوشمزه بجوشانید. یا ، به عنوان پیش غذا ، زیر کوفته یا کشویی کوفته خدمت کنید.

 

3 گلدان گوشتی قابلمه با سس را در یک کاسه سفید قرار دهید

 

اگر از این کوفته ها به غیر از جفت شدن با ماکارونی برای چیز دیگری استفاده کنید ، احتمالاً مقدار کمی سس باقی مانده است. سس مانده را برای استفاده بعدی فریز کنید.

 

 

کوفته با سس روی یک نان اسلاید

 

مطالب مرتبط : 

 

دستور العمل پخت انواع شیرینی ها

 

پخت و پز

باید و نباید های ساندویچ سالم

تعداد صفحات : 5

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آرشیو
 • 1400
 • 1399
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 43
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 26
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 26
 • بازدید ماه : 216
 • بازدید سال : 5,861
 • بازدید کلی : 10,801